PRO ZDRAVÍ A POHODU ŽENY 

 

Noventis s.r.o. - výrobce doplňku stravy Izoflavony

Jsme česká firma se sídlem ve Zlíně a své aktivity rozvíjíme v oblasti farmacie, doplňků stravy a kosmetiky. Vlastníme certifikát GMP - Správné výrobní praxe, protože prioritou v našem podnikání je výroba léků. V roce 2004 jsme převzali marketingová oprávnění na některé léčivé přípravky společnosti Zentiva a.s. Stávající sortiment lékových forem hodláme nadále rozšiřovat, proto aktivně vystupujeme v jednáních o další akvizice registrací generických přípravků ve spolupráci s významnými farmaceutickými společnostmi. Naším cílem je přinést na farmaceutický trh silné a kvalitní generické přípravky.

Neméně důležitou součástí našeho podnikání je i výroba doplňků stravy. Jednak rozvíjíme vlastní řadu doplňků stravy a taktéž fungujeme jako smluvní výrobce pro celou řadu našich obchodních partnerů. Naší další aktivitou je výroba kosmetických přípravků v měkkých želatinových kapslích.

V roce 2005 jsme vybudovali nové výrobní prostory vybavené technologickým zařízením nezbytným k výrobě tablet přímým i nepřímým lisováním. Naše firma je tak připravena nabídnout komplexní služby v oblasti výroby pevných lékových forem ( tablety, měkké želatinové kapsle ) a jejich adjustace ( blistry, lékovky).

Všechny produkty vyrábíme v režimu správné výrobní praxe (GMP) a jsme tedy připraveni ke vstupu i na náročné zahraniční trhy. Naši specialisté mají rozsáhlé zkušenosti nejen v oblasti farmaceutické technologie, ale i kontroly kvality a regulační politiky. Vedle profesionální úrovně nabízíme značnou flexibilitu a individuální přístup.

Při výrobě doplňků stravy a kosmetiky jsou aplikovány stejné principy jako při výrobě léčiv. Na konečný přípravek i samotnou výrobu a skladování našich výrobků jsou kladeny vysoké nároky. Výrobky jsou pod neustálou kontrolou interních laboratoří i pod kontrolou příslušných státních orgánů zodpovědných za kvalitu farmaceutické výroby a distribuce. Základem celého sortimentu doplňků stravy a kosmetických přípravků jsou vysoce kvalitní pečlivě vybírané vstupní suroviny farmaceutické kvality.

Své podnikatelské aktivity rozvíjíme nejen na území České a Slovenské republiky; v souvislosti s rozšiřováním portfolia léčivých přípravků vstupujeme i na další trhy teritoria střední a východní Evropy. Spoluprácí se světovými farmaceutickými výrobci a renomovanými institucemi chceme upevnit naše postavení na trhu rozšiřováním stávajícího portfolia přípravků i spektra nabízených služeb.

Více o společnosti a její historii se dozvíte na www.noventis.cz - externí okaz.